Series
Ratings
125
Genie, Make a WishRated ★ 1.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0- EXchange Season 4Rated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Spicy CityRated ★ 3.0
My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5- Mother and MomRated ★ 3.0
- 하트페어링Rated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 3.5
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Change Days Season 1Rated ★ 3.5
Steel Troops Season 2Rated ★ 4.0