Series
Ratings
77
Marvel's Jessica JonesRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.5- おせんRated ★ 4.0
- SkinsRated ★ 3.5
The CrownRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Begin Again Season 2Rated ★ 4.5
Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 4.5
BonesRated ★ 3.5
Friends Season 3Rated ★ 5.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0
On AirRated ★ 4.0
Ugly BettyRated ★ 3.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.5
BonesRated ★ 4.0
My FamilyRated ★ 4.0- The Path to GloryRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5