Movies
Ratings
616
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Deep Blue SeaRated ★ 2.5
The RavenRated ★ 4.0
Herbie Fully LoadedRated ★ 3.0
The FrightenersRated ★ 3.0
DoomRated ★ 2.0
Green LanternRated ★ 2.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
EpitaphRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
SpawnRated ★ 3.5
AlienRated ★ 5.0
Ghost ShipRated ★ 2.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
House of Flying DaggersRated ★ 3.0
Oliver TwistRated ★ 3.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 2.0