Titles you rated
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 5.0
SproutRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 3.0
Wonder WomanRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 5.0
TenetRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0- Parasite: Black & White EditionRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 3.5