Titles you rated
The Office Blind DateRated ★ 4.0- Sagwangwa SinsaRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 3.0
For You in Full Blossom - Ikemen Paradise 2011Rated ★ 3.0
Nevertheless,Rated ★ 4.0- Extraordinary ZorroRated ★ 3.5
Cry Me A River of StarsRated ★ 3.5
Rookie Historian Goo Hae-RyungRated ★ 3.5
You Are My SpringRated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
Run OnRated ★ 5.0
FireworksRated ★ 1.0
Thermae Romae NovaeRated ★ 5.0- Hey! BumboRated ★ 1.0
Call of the CountryRated ★ 1.0
Le Coup de FoudreRated ★ 2.0
Strong HeartRated ★ 1.0
Sunshine of My LifeRated ★ 2.0
Wife ReturnsRated ★ 1.0
Dear Mayang StreetRated ★ 0.5