Movies
Ratings
38
The HostRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.5
Heart is...Rated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 2.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.0- PapaRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.0