Series
Ratings
38- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0- The MentalistRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.5
The MentalistRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 3.5
The SocietyRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5