Series
Ratings
221
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
TempestRated ★ 2.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 3.0
S LineRated ★ 1.5
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 3.5- Love in the Big CityRated ★ 3.5
- JeongnyeonRated ★ 3.5
What Comes After LoveRated ★ 3.5
No Gain No LoveRated ★ 3.0
HappinessRated ★ 3.0