Series
Ratings
17
Dear.MRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.5
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 1.5
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 3Rated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
Some Day or One DayRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 1.0