Movies
Ratings
215
Nothing SeriousRated ★ 3.0
Drive My CarRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
In TimeRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
12 Angry MenRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 1.0
HappyendRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.5
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0