Movies
Ratings
229
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 5.0
Close Your EyesRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 5.0
EscapeRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 3.5
The Lives of OthersRated ★ 5.0
The Green RayRated ★ 4.5
ScrapperRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
The HoldoversRated ★ 4.0
The Children ActRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
WickedRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 5.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0
Mr. NobodyRated ★ 4.0
Stand by MeRated ★ 4.0