Movies
Ratings
327
Extreme JobRated ★ 2.5
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 3.5
Flying ColorsRated ★ 2.5
DeadpoolRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 2.0
Get OutRated ★ 2.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 2.5
Abyss: The Girl's EyesRated ★ 0.5
Our Little SisterRated ★ 3.0
Ernest & CelestineRated ★ 3.5
Blue ValentineRated ★ 2.5
SpotlightRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 2.5