Titles you rated
Modern FamilyRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 2.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 3.0
ERASEDRated ★ 3.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 2.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 2.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
PSYCHO-PASS(Extended Edition) Extended EditionRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
What Happens to My Family?Rated ★ 4.5