Titles you rated
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 5.0
The WarriorRated ★ 5.0
21Rated ★ 5.0
Lucky Number SlevinRated ★ 5.0
The DescentRated ★ 3.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 1.0
Good Morning PresidentRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 2.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.0
Yes ManRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 5.0
Tears of the SunRated ★ 5.0
HitmanRated ★ 2.0
Face/OffRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 5.0
LooperRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 4.0