Movies
Ratings
1295
A Midsummer's FantasiaRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Midnight Diner 2Rated ★ 3.0
Manchester by the SeaRated ★ 4.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
Believer: extended cutRated ★ 3.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 1.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 2.5
Take PointRated ★ 2.0
Steel Rain2: SummitRated ★ 2.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.0
Seoul StationRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 2.5
WildRated ★ 1.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.0