Series
Ratings
24
Marvel's Agent CarterRated ★ 5.0
JumongRated ★ 4.5
SignRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 2.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0