Movies
Ratings
64
Batman BeginsRated ★ 4.0
Jealousy Is My Middle NameRated ★ 3.0
I Am LoveRated ★ 4.0
A SeparationRated ★ 5.0
Perfect BlueRated ★ 5.0
Mysterious SkinRated ★ 4.0
No RegretRated ★ 4.0- RickyRated ★ 1.0
The Hand That Rocks the CradleRated ★ 4.0
Three… ExtremesRated ★ 5.0
PossessedRated ★ 4.0
Death Becomes HerRated ★ 3.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 4.0
The Devil's AdvocateRated ★ 4.0
Horrible BossesRated ★ 4.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 2.0
Total EclipseRated ★ 4.0
Dachimawa LeeRated ★ 2.0
Before MidnightRated ★ 5.0
Like You Know It AllRated ★ 4.0