Titles you rated
La La LandRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
GravityRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0