Movies
Ratings
744
The Life ListRated ★ 1.5
RevelationRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 5.0
Forgotten LoveRated ★ 2.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
10 Years After the Sinking, Zero-SumRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
Kinky BootsRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
AquamanRated ★ 1.5
Faces PlacesRated ★ 5.0
Call Me ChihiroRated ★ 2.5
Kill BoksoonRated ★ 4.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.0- LoneRated ★ 3.5
Bagdad CafeRated ★ 4.5
Dating AmberRated ★ 3.5
Take This WaltzRated ★ 1.5