Titles you rated
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Partners for JusticeRated ★ 0.5
Partners for JusticeRated ★ 0.5
The Makanai: Cooking for the Maiko HouseRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 0.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 0.5
SKY CastleRated ★ 2.5- 된다! 뭐든Rated ★ 1.5
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0
NavilleraRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 0.5
LuciferRated ★ 1.5
LuciferRated ★ 3.0
Sisyphus : the mythRated ★ 0.5
Mr. SunshineRated ★ 3.5
LiveRated ★ 2.5