Titles you rated
BrothersRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Donnie BrascoRated ★ 3.0
TaxiRated ★ 3.0
A Guide To Recognizing Your SaintsRated ★ 4.0
Mad Max Beyond ThunderdomeRated ★ 4.0
InsomniaRated ★ 3.0
Scott Pilgrim vs. the WorldRated ★ 3.0- My Father Is HeroRated ★ 4.0
- AliveRated ★ 4.0
RocknRollaRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Friday Night LightsRated ★ 4.0
Eyes Wide ShutRated ★ 3.0
The Devil's AdvocateRated ★ 3.0
TremorsRated ★ 4.0
Demolition ManRated ★ 4.0
The MachinistRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 4.0
The Perfect StormRated ★ 4.0