Movies
Ratings
174
Three Colors: BlueRated ★ 3.5
PearlRated ★ 4.0
Thousand and One NightsRated ★ 4.0
The 400 BlowsRated ★ 4.0
MaggieRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Syndromes and a CenturyRated ★ 4.5
Uncle Boonmee Who Can Recall His Past LivesRated ★ 4.5
Worldly DesiresRated ★ 4.0
Regardless of UsRated ★ 3.5
The Skin I Live InRated ★ 3.0
A Traveler's NeedsRated ★ 3.5
All About My MotherRated ★ 4.0
Girl, InterruptedRated ★ 3.0
The WhaleRated ★ 3.5
Pain and GloryRated ★ 4.5
Bones & AllRated ★ 3.5
The Woman Who RanRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0