Movies
Ratings
358
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 3.5
A Real PainRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5
PaddingtonRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The HelpRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.5
CodaRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 4.0
CarolRated ★ 3.5