Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5- Earth Marble World Tour Season 2Rated ★ 3.0
Earth Marble World TourRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
Pachinko Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class WarsRated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5