Titles you rated
Deliver Us From EvilRated ★ 5.0
ExitRated ★ 2.0
AssassinationRated ★ 2.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 4.5
The Legend of 1900Rated ★ 4.5- WishRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.5- Untouchable LawmenRated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.5