Titles you rated
Nagi's Long VacationRated ★ 2.5
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 1.5- すいかRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
Crash Course in RomanceRated ★ 3.0- JeongnyeonRated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 2.0
Lovely RunnerRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.0
CelebrityRated ★ 3.0
AnnaRated ★ 4.5
QueenmakerRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 2.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0