Series
Ratings
18
더 인플루언서Rated ★ 0.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0- 데스노트Rated ★ 4.5
- AjinRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Master of NoneRated ★ 4.5
The Interest of LoveRated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
The Kominsky MethodRated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.0
Our BluesRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0