Titles you rated
Jealousy Is My Middle NameRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
MantisRated ★ 3.0
When Evil LurksRated ★ 2.5
Poor ThingsRated ★ 3.5
The Blood of Wolves LEVEL2Rated ★ 4.0
The Blood of WolvesRated ★ 5.0
Yadang: The Snitch Extended CutRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
The Exit 8Rated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Door into SummerRated ★ 2.5
Bullet Train ExplosionRated ★ 2.0
Ichi the KillerRated ★ 4.5
When Morning Comes, I Feel EmptyRated ★ 4.0
MossRated ★ 3.0
The Floor PlanRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 2.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0