Titles you rated
Scandal MakersRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.0
Break Through!Rated ★ 3.0
The Day He ArrivesRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 3.0
Like You Know It AllRated ★ 3.0
The Hurt LockerRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
King KongRated ★ 3.0
Gran TorinoRated ★ 3.0
MacheteRated ★ 4.0
Planet TerrorRated ★ 4.0
DeparturesRated ★ 5.0
The Invention of LyingRated ★ 4.0
Ruby SparksRated ★ 5.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
Funny GamesRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 5.0