Titles you rated
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 2.0
MaleficentRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
WaterboysRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 1.5
Perfect GameRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 3.0