Titles you rated
The OthersRated ★ 2.0
TakenRated ★ 4.0
The Gifted HandsRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.0
Seven DaysRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Save the Green Planet!Rated ★ 1.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 5.0