Titles you rated
Crows ZeroRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 5.0
Mr. SocratesRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 4.0
Transporter 3Rated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.0
Suspect XRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 5.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 5.0
K-PAXRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 4.0