Movies
Ratings
214
Believer: extended cutRated ★ 4.0
ExtractionRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.5
Whisper of the HeartRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 2.5
Secret ReunionRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.5
A Company ManRated ★ 2.5
Don JonRated ★ 3.0
Over My Dead BodyRated ★ 2.5
VenomRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 3.0