Movies
Ratings
45
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
The ClientRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0- The CureRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
Heavenly ForestRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0