Movies
Ratings
450
F1: The MovieRated ★ 4.0
The PlatformRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Citizen of a KindRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
SpiritwalkerRated ★ 2.5