Titles you rated
Let the Right One InRated ★ 4.0
HowlingRated ★ 3.5
ShooterRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
Lone SurvivorRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 2.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
The King of JokguRated ★ 3.5
FuryRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
LucyRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
BlendedRated ★ 3.5