Movies
Ratings
348
BigRated ★ 4.0
The KillerRated ★ 2.0
Groundhog DayRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 3.0
Peppermint CandyRated ★ 3.0
Children of HeavenRated ★ 3.0
PlatoonRated ★ 3.0
American BeautyRated ★ 3.0
InnerspaceRated ★ 3.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 3.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.0
Lethal WeaponRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 3.0
AliensRated ★ 4.0