Titles you rated
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
The Boss BabyRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5