Movies
Ratings
105
About TimeRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Me and the Space PrincessRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 2.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.0
TwilightRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 2.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
TroyRated ★ 4.0
TedRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 3.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
AlienRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0