Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
TenetRated ★ 4.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 5.0
ConclaveRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
The FallRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 3.5
As OneRated ★ 2.5
August RushRated ★ 3.5
MinariRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 2.0
FamilyhoodRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.5