Series
Ratings
20- Unknown SeoulRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Melo MovieRated ★ 3.5- Miss Night and DayRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Mr. PlanktonRated ★ 3.0
Lovestruck in the CityRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Still 17Rated ★ 3.0
Familiar WifeRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 3.0
Extraordinary YouRated ★ 2.5
A Love So BeautifulRated ★ 3.5
You Drive Me CrazyRated ★ 3.0
Temperature of LoveRated ★ 3.0
Some Day or One DayRated ★ 5.0