Titles you rated
Wrath of the TitansRated ★ 4.0
OutrageRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
Taxi 3Rated ★ 5.0
Cube²: HypercubeRated ★ 3.0
Kick-Ass 2Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 1.0
The Mummy ReturnsRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist the Movie: Conqueror of ShamballaRated ★ 5.0
Green LanternRated ★ 4.0
Star Wars: The Clone WarsRated ★ 5.0
Small SoldiersRated ★ 4.0
2009: Lost MemoriesRated ★ 4.0
Berserk: The Golden Age Arc 3 - The AdventRated ★ 5.0
Due DateRated ★ 2.0
The FacultyRated ★ 4.0
The PunisherRated ★ 4.0
RoboCop 2Rated ★ 5.0
DreddRated ★ 5.0
HesherRated ★ 4.0