Titles you rated
Classroom of the EliteRated ★ 2.5
Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 3.0- 블리치Rated ★ 2.0
Scum's WishRated ★ 1.5
Gintama': EnchousenRated ★ 4.0
TorikoRated ★ 2.0
Beautiful Bones: Sakurako’s InvestigationRated ★ 2.5
Hunter X Hunter: Greed IslandRated ★ 3.0- KakeguruiRated ★ 2.0
Gintama.Rated ★ 4.0
Food Wars! The Second PlateRated ★ 2.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
Gintama'Rated ★ 4.0
Fruits BasketRated ★ 0.5
Conan, the Boy in FutureRated ★ 1.5
Kamisama KissRated ★ 2.0
REBORN!Rated ★ 2.5
Food Wars!Rated ★ 2.5