Movies
Ratings
368
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Mr. NobodyRated ★ 3.5
TRON: AresRated ★ 2.5
After YangRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Dark PhoenixRated ★ 2.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
EqualsRated ★ 3.0
April FoolsRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 4.5