Series
Ratings
159
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
Andor Season 1Rated ★ 4.0
Reibai Tantei Jozuka HisuiRated ★ 4.0
SPEC: ZeroRated ★ 4.5
SPEC: ShouRated ★ 4.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.0
XO, Kitty Season 2Rated ★ 3.0
XO, Kitty Season 1Rated ★ 2.5
Brush Up LifeRated ★ 4.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 5.0
Agatha All AlongRated ★ 4.0
Sweet Home Season 3Rated ★ 1.5
Gintama': EnchousenRated ★ 5.0
Gintama'Rated ★ 5.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.5
Pyramid GameRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-Nine Season 8Rated ★ 5.0