Titles you rated
Final DestinationRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 5.0
The Bucket ListRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Too Beautiful to LieRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 4.0
11 A.M.Rated ★ 3.0
August RushRated ★ 5.0
The PeacemakerRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
Ocean's ThirteenRated ★ 2.0
The Devil's GameRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Quantum of SolaceRated ★ 3.0