Movies
Ratings
151
Pitch PerfectRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 5.0
ThorRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 4.0
No Strings AttachedRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 4.0
Conduct ZeroRated ★ 3.0
Portrait of a BeautyRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 2.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
Running ManRated ★ 2.0
Transporter 3Rated ★ 3.0
ActressesRated ★ 3.0