Titles you rated
- 블리치Rated ★ 5.0
- 블리치Rated ★ 2.5
블리치Rated ★ 3.5- 블리치Rated ★ 3.0
- 블리치Rated ★ 5.0
- 블리치Rated ★ 4.0
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
DekalogRated ★ 5.0
Comedy RoyaleRated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
원피스 20기: 조편Rated ★ 3.0