Series
Ratings
21 Crime Scene ZeroRated ★ 4.0 Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
 Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0 Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
 Formula 1: Drive to Survive Season 3Rated ★ 4.0 Formula 1: Drive to Survive Season 3Rated ★ 4.0
 Formula 1: Drive to SurviveRated ★ 3.5 Formula 1: Drive to SurviveRated ★ 3.5
 Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 4.0 Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 4.0
 Everyday HostRated ★ 3.5 Everyday HostRated ★ 3.5
 Revue StarlightRated ★ 3.5 Revue StarlightRated ★ 3.5
 Kill la KillRated ★ 4.5 Kill la KillRated ★ 4.5
 Fate/strange Fake -Whispers of Dawn-Rated ★ 4.0 Fate/strange Fake -Whispers of Dawn-Rated ★ 4.0
 Fate/ZeroRated ★ 4.0 Fate/ZeroRated ★ 4.0
 The GreatRated ★ 4.0 The GreatRated ★ 4.0
 Mr. OsomatsuRated ★ 2.5 Mr. OsomatsuRated ★ 2.5
 Secret GardenRated ★ 4.0 Secret GardenRated ★ 4.0
- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
 Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5 Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
 The SimpsonsRated ★ 5.0 The SimpsonsRated ★ 5.0
 PenguindrumRated ★ 5.0 PenguindrumRated ★ 5.0
 ChernobylRated ★ 5.0 ChernobylRated ★ 5.0
 UnnaturalRated ★ 3.0 UnnaturalRated ★ 3.0
 MIU404Rated ★ 3.0 MIU404Rated ★ 3.0