Titles you rated
Terminator GenisysRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5
RED 2Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 2.0
SaltRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.5
Secret ReunionRated ★ 5.0
EvolutionRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 3.0
AntzRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Legend of HerculesRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0